Tipp ja harmoonia

TIPP JA HARMOONIA

Tõenäoliselt on iga ettevõtja, tegevjuhi ja juhi unistus saavutada oma ettevõtte tipptase.
Üldise kvaliteedi, tõhususe ja pideva parendamise korral on selle eesmärgi saavutamine üsna keeruline, kuid mitte võimatu. Ettevõtte täieliku harmoonia saavutamine on kindlasti soov, mida täita. Iga inimese harmoonia on seotud paljude teguritega; ettevõtja ega juht ei saa lülitit sisse lülitada, et see inimese hinge panna.
Igatahes peab ettevõtja tunnetama ülemaailmse harmoonia soovi ja seda tunnet edasi andes, seda ihaldades. Ta peab seda propageerima ja edastama.

Pascuccis teame, et harmoonia edendamine ja selle seemnete külvamine tööl on hea viis inimese ja tema tegevuse parandamiseks.

Pascuccis teame, et inimväärikust ja ümbritsevat keskkonda võimalikult austades töötades leiame taas tasakaalu ja koostööd, kuni jõuame õigesse harmooniasse.

Pascuccis propageerime tasakaalustatud suhteid nii põllumajandustootjate kui ka tarnijate, töötava personali ja klientidega, et ajendada neid järjest paremale tööle.

Soovime, et oleksite rikkam.

Kahe sõna nagu kirg ja töö sobitamine võib tunduda pisut liigne, kuid kuidas saaksite seda tundevoogu nimetada, mis tõmbab pere kõiki komponente ja kogu Pascucci personali parimal viisil ja igas ettevõttes koos töötama? Seos kohvi ja selle kaubamärgiga on Pascucci, mis on suurim tipptaseme otsimise ajend, tõeline motivatsioon.
Kirg, entusiasm, soov paraneda: Pascucci kingitus igale operaatorile.
Pascuccis saime teada kahe töömeetodi olemasolust: hästi töötada või töötada kirega.
Me teame, et nende kahe töömeetodi tulemus pole tegelikult sama.
Selle tundlikkuse levitamine kõigi operaatorite seas pole lihtne.
Kuid Pascucci personal on ettevõtte tõeline aare.
Seda me kaupleme koos kohviga.