1. Üldine

Teil on õigus e-poest tellitud toode 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada. 14 päeva tähtaeg algab alates toote kättesaamisest.
Tagastamine on tasuta, kuid taganemiseks on vajalik saata info e-posti aadressile shop@pascucci.ee

Taganemise/vahetamise e-kirja näidis:

  • Ostja nimi
  • Tellimuse number
  • Osalise tagastuse puhul tagastatava kauba tootekood või tootekoodid
  • Vahetuse puhul uue kauba tootekood
  • Tagastamise põhjus

2. Kauba tagastamine

Kauba tagastamisel kehtib põhimõte, et tagastamine toimub samal viisil, mil kaup ostjale toimetati:

Tagastamine pakiautomaadi kaudu

  • Omniva pakiautomaadist kätte saadud tooted saate tagastada pakiautomaadi kaudu, kasutades SMS-ga saadetud tagastuskoodi (leiate selle paki saabumise teatest). Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul.
  • Itella SmartPOSTi pakiautomaadist kätte saadud tooted saate tagastada pakiautomaadi kaudu, kasutades sama uksekoodi, mida paki kättesaamisel. Tagastus jõuab e-poodi 3- 7 tööpäeva jooksul.

Tagastamine kulleriga

  • Omniva kullerteenusega tagastamisel kirjutage meile shop@pascucci.ee Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul.

 

Müüja kannab tagastatud Toote/Toodete, muu hulgas Kliendi kantud kättetoimetamise kulud, tagasi Kliendi arveldusarvele 14 päeva jooksul alates taganemise avalduse laekumisest. Klient on kohustatud tagastatud kauba toimetama Müüjani 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest. E-pood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on tagastatud toote/tooted tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Tagastatav Toode ei tohi olla kasutatud, rikutud, samuti määrdunud või muude kasutamisjälgedega. Toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – juhend, sertifikaat, jne).
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on e-poel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.