SUPERAUTOMATICA CARIMALI

Superautomaatne kohvimasin Carimali BlueDot Plus 1M 1G 3S 2X on uus oakohviautomaat, mis rikastab ja laiendab Ultra Coffee Service’i valikut, et teenida OCS-, Horeca- ja CVS-turusegmente.

Uus 7-tolline puutetundlik ekraan on intuitiivne ja kohandatav täiustatud ja parema kasutuskogemuse saamiseks.

Suur paindlikkus ja palju konfiguratsioone.

BlueDot Plusi saab veevarustusega ühendada kolmes konfiguratsioonis: sisemine veepaak, otsene veevarustus või mõlemad (Jolly lahendus).

Eriti suurem kohvi suurus ja kiired punkrid, mis vähendavad toiminguid ja hõlbustavad hooldust. BlueDot Plus on ideaalne lahendus igas kohas!

Carimali BlueDot kohvimasina kõigi parameetrite seadistamiseks, kontrollimiseks ja jälgimiseks on välja töötatud spetsiaalne tarkvara CARImanager. Arvutite ja tahvelarvutite versioonid on saadaval.

Sinine täpp ei ole veevarustuse suhtes kapriisne: see võib töötada sisseehitatud veemahutist autonoomselt, ühendada peamise veevarustusega või töötada Jolly režiimis, kui sisseehitatud autonoomne veepaak ja ühendus töötavad samaaegselt .

Süsteemi põhikomponente – pruulimisseadet Brew Unit, segistit lahtiste koostisosade jaoks, cappuccinatore – puhastatakse regulaarselt automaatrežiimis. Soovi korral saab neid ka hõlpsasti käsitsi pesta ning sõlme saab pärast loputamist hõlpsalt, kiiresti ja tööriistu kasutamata eemaldada ja uuesti sisestada.

Patenteeritud MaxSave tehnoloogia maksimeerib energiasäästu: garanteeritud kõrge jõudlus vähenenud energiatarbimisega.

Sobib suurde kontorisse või väikesesse bensiinijaama, see näitab ennast suurepäraselt hotellides ja toitlustuses. Carimali BlueDoti rakendused on väga mitmekesised, sest see on tõeliselt multifunktsionaalne, kompaktse disainiga universaalne kohvimasin, mis on valmis töötama ilma operaatorita, iseteenindusrežiimis.

Kirjeldus

1M – cappuccinatore

1G – 1 kohviveski

3S – 3 silo lahtiselt

2X – 2 segistit

Rõhk – 15 baari

Kerematerjal – termoplastiline ABS / metall

Veevarustus – torustik või veemahuti

Kohvioad – 600 g

Piim – 450 g

Šokolaad – 450 g

Autonoomne paak – jah

Kuuma vee kraan.

4,3-tolline täisvärviline puutetundlik ekraan

Taustavalgustusega puutenupud