Pascucci orgaaniline kohvisegu.

Kuldauhinna 2022 võitja, rahvusvaheline auhind kõrgeima kvaliteediga mahekohvi eest.

Sõbrapäeva kingitused

Varsti kõigi armastajate kauaoodatud püha ehk sõbrapäev! Paljud mõtlevad, mida kinkida hingesugulasele? Oleme püüdnud teile kokku korjata 14. veebruari kingituste nimekirja:
Kohvisõpradele pakume osta kohviube, jahvatatud kohvi või kohvikapsleid.
Maitsva tee austajatele sobib lahtine tee suurepäraselt kingituseks. Pakume tutvuda valikutega, nende hulgast leiad Pai Mu Tan valge tee, Tseiloni musta tee, rohelise tee ja jasmiinitee. Tarnitakse ilusas raudkarbis
Maiasmokkadele on suurepärane kingitus: kohvioad šokolaadis
Meilt saad kingituseks sooduskoodiga 10% personaalset allahindlust 14FEB *
*See pakkumine kehtib 5. veebruarist 14. veebruarini 2022 ja seda ei saa kombineerida teiste soodustustega

Head vana-aasta lõppu ja imeilusa uue algust!

 

 

JÕULUMOKA

On ainult üks koht, kus jõulud võivad olla veelgi magusamad: meie poed!

Nüüd leiate ka uue retsepti, mille me nendeks pühadeks lõime, Xmas Mocha.

See on maitsev Hot Mocha, mis koosneb kohvist, šokolaadist, piimakoorest, Confuso koorest ja kaneelist.

Me ei jõua ära oodata, et saaksite seda maitsta, oleme kindlad, et armute sellesse!

Kawasili projekt Burundis

Burundi on väike kohvitootja, kuid Burundi majanduses toodab kohv üle 80% SKTst. Vaatamata sellele, et Burundi on väike ja ilus ning erakordsete inimestega asustatud, on paraku üks vaesemaid riike maailmas ning kohv on üks väheseid elatusallikaid. Selles riigis, kus praegu toodetakse ainult pestud kohvi, on Kayanza geograafilises piirkonnas Pascucci ja Shamba teinud koostööd, et luua arenenud eksperimentaalkeskus nimega Kawasili. Sellesse analüüsi ja kontrolli, saagikoristuse, aga eelkõige igapäevaste suhete keskusesse põllumeestega tuuakse põllumajanduslikke teadmisi ja koolitusi eesmärgiga saavutada olulisi tulemusi. Projektil on neli revolutsioonilist unistust. Esimene revolutsioon on Burundi kohvi töötlemine looduslikul meetodil, muutes traditsioonilise tsitruselise happesuse magusaks siirupiseks intensiivsuseks. Saadud kohv on väga kvaliteetne ja juba esimesed kotid on pakkunud suurt rahulolu. Eesmärk on ka aidata põllumeestel liituda organiseeritud ühistutega, lõpetades oma saagi mahamüümise. Järgmine samm on mahepõllumajandusliku sertifikaadi saamine, mis Burundi kohvidel võib juba olemas olla, kuna väiketootjad ei väeta ega kasuta sünteetilisi pestitsiide. Lõpuks küsimus “kuidas ma teile maksan”. Mehed raiskavad sageli suurema osa saadud rahast; selle probleemi lahendamiseks kaasatakse perekond, et nad nõustuksid sellega, et tulu antakse naisele, kes on nende juhtimises kaalutletum (osales AVSI, humanitaarorganisatsioon, kellega meetod vormistati).

Organisatsiooni omadused:

Talu: Kawasili

Talunik: Diane Nsengiyumva

Linn: Gahombo

Piirkond: Kayanza

Kõrgus: 1735 m a.s.l.

Nüüd saate meie veebisaidilt osta Kawasili erikohve: https://pascucci.ee/pascucci-shop/kohv/kogu-uba-seguneb/mama-aafrika-kohvioad-250-g/

Kas oled meie kohvi juba proovinud? Kui ei, siis tuleb see viga parandada! Ja kui olete meie tootega tuttav, hindate seda uuesti! 12. novembril avati ju uus koht, kus meie kohvi nautida! Paigaldasime ultramoodsa kohvimasina, mis valmistab kohvi kõige kogenumale joogile! Tule Tondiraba kohvikusse ja maitse seda imelist jooki!

Uued Pascucci smuutid

On aeg uueks värskeks ja maitsvaks ettepanekuks, mis sobib ideaalselt jahutamiseks, ilma et neil ei kuumutatud päevadel maitset ohverdataks.

Maitsev kombinatsioon espressost, piimast, vahukoorest ja meie spetsiaalsest kreemist kõige paremini teie suve veelgi magusamaks.

Meie smuutid on saadaval kolmes erinevas maitses:

Pistaatsiapähkel
Rubiin
valge šokolaad

Tule ja proovi neid meie poodides!